(0352)52 42 39(067)675 59 84МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
Двері дерев’яні
Двері шпоновані «Ваш Стиль»
Двері шпоновані «Термінус»
Двері шпоновані «Фадо»
Двері ламіновані «Новий стиль»
САЛОН-ВИСТАВКА
Вікна Salamander
Вікна WDS
Вікна Steko
Вікна KBE
Розсувні металопластикові системи
Вікна деревяні
Двері вхідні
Підвіконня
Відливи
Гаражні ворота Алютех
Гаражні ворота Кружик
Захисні ролети
Тканинні ролети
Жалюзі
НОВИНКА
Склянні конструкції
Пропозиції по дверях
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
Виробництво вікон
Кліматичні зони
Виробництво склопакетів
Як зберегти тепло у домі
АКЦІЇ
Картка знижок
РОЗПРОДАЖ
Вікна
Двері
Сервісний центр
Що таке віконна фурнітура?

Фурнітура - це набір механізмів встановлених у віконну стулку за рахунок якої можна закривати і відкривати вікна без зусилля. Важливим чинником у виборі вікна є правильний вибір фурнітури. Фурнітура включає в себе все розмаїття механізмів та приладів, покликаних забезпечити надійне функціонування вікна.
Так, наприклад, фурнітура забезпечує:
- Герметичність (а значить і тепло та звукоізоляцію) вікна за рахунок притиску стулки до рами;
- Надходження свіжого повітря в приміщення за рахунок спеціальних пристроїв для провітрювання;
- Безпека дітей за рахунок спеціальних запірних елементів, що виключають можливість відкривання вікон дітьми;
- Безпека будинку за рахунок протизломних елементів (системи кругового замикання, захисту кутової петлі, захисту від висвердлювання і запирання віконних ручок)


Schuco
Німецька фурнітура - Schüco VarioTec

Фурнітура VarioTec - розробка німецької компанії Schuco International KG спеціально для вікон Schuco. Вона виготовлена з елементами вуглепластика і володіє високою якістю і функціональністю, забезпечує надійність і комфортне використання. Легкість і плавність ходу забезпечується завдяки системі поліамідних тяг. Всі елементи фурнітури Schuco VarioTec виконані з високоякісних матеріалів, що забезпечує підвищену стійкість до корозії. Високий ступінь захисту забезпечується чотирма рівнями зломостійкості.
Особливості фурнітури Schüco:

1. Висока стійкість до корозії і зносу. Всі металеві елементи виробляються у відповідності з європейськими стандартами якості. Рухомі деталі виконані з твердих металів (знос мінімальний), тому заміна фурнітури потрібна вкрай рідко.
2. Захист від злому (класифікації зломостійкості WK 1 і WK 2). Грибоподібні механізми запирання виготовляються із загартованої сталі. Протизламні зустрічні планки на рамі вікна.
3. Практичність. Фурнітура компанії Schuco має фіксатор відкинутого положення або блокіратор помилкового відкриття, мікропровітрювання з трьома режимами та інше.
4. Петлі. Зовнішні (накладні) або вбудовані (приховані петлі), є захист від зняття. Можливість горизонтального та вертикального регулювання стулки вікна.
5. Можливість монтажу важких стулок великих розмірів. Обмеження ваги стулки - 130 кг, що дозволяє встановлювати надміцні склопакети великих розмірів (наприклад, броньовані). Щоб стулка не провисала, використовується мікроліфт стулки роликового кочення.
Переваги системи Schuco VarioTec NEW Inside (фурнітура з прихованими петлями):
- Повністю прихована фурнітура не порушує чітких ліній вікна
- Вага стулки - до 150 кг


MACO
Австрійська фурнітура "MACO"

Австрійська фірма "Mayer & Co" (МАСО) відома в Європі більше 50 років. Виробництво розміщується в Зальцбурзі і Трібене, містах, розташованих на території Австрії. Австрійська фірма "Mayer & Co" - з 1994 року є володарем сертифікату якості DIN ISO 9001. Надійна та комфортна, функціональна фурнітура, ідеальна для сучасних архітектурних рішень. Їх м'який дизайн і ергономічна форма у поєднанні з доступною кольоровою гаммою дозволяють зробити кожне Ваше вікно гідним захоплення.

Особливість фурнітури MACO:

1) Наявність гарантії виробника терміном на 10 років.
2) Елегантний зовнішній вигляд.
3) «М'якість» роботи.
4) Універсальність.
5) Простота і підвищений діапазон регулювань.
6) Простота монтажу.
7) Широкий вибір додаткових елементів.
8) Тришарове антикорозійне покриття (оцинкування, хромування, покриття воском на молекулярному рівні).
9) Наявність видавленого ребра жорсткості на основних елементах фурнітури (основний механізм, ножиці, середній замок)
10) Мікроліфт йде в стандартній комплектації з основним механізмом.
11) Нижня петля, крім регулювань переміщення стулки по горизонталі і вертикалі, має регулювання на притиск.
12) Наявність ножиць з функцією мікропровітрювання.
13) Можливість застосування цапф з підвищеним захистом від злому.


Roto
Німецька фурнітура "Roto"

Фірма Roto-Frank була заснована в 1935 році Вільгельмом Франком, винахідником поворотно-відкидного механізму. Це геніальний винахід справило технологічний прорив у сфері виробництва вікон. Виготовлення поворотно-відкидних приладів промисловим способом призвело до утворення великого концерну РОТО ФРАНК АГ, головне підприємство якого розташоване у Німеччині в місті Ляйнфельден недалеко від Штутгарту.
Фурнітура всесвітньо відомого виробника фірми «ROTO AG»- еталонна німецька якість, доведена до досконалості, з 10-ти річною заводською гарантією.

Roto NT - найвищий клас протизломності з можливістю додаткової комплектації покроковим відкриванням - LZ.
Великий вибір додаткових елементів легко інтегрується в модульну систему. Ця фурнітура відрізняється також незвичайним дизайном. Особливістю є покриття титаново-сріблястого кольору.
Roto NT KS - полеглешений клас протизломності, поворотна чи поворотно-відкидна, з можливістю додаткової комплектації пошаговим відкриванням LZ.
Регульована поворотно-відкидна планка дозволяє регулювати на притиск кут стулки збоку ручки.
Roto Compact S - бюджетний варіант поворотно-відкидної фурнітури.
Фурнітура з максимальними можливостями регулювання, з можливістю додаткової комплектації покроковим відкриванням - LZ.

Особливості фурнітури ROTO:

1. Запірний язичок
Запірний язичок плоский. Це дає певні переваги. По-перше, зусилля, що діє на запірні частини концентрується не в одній точці, а розподіляється по всій поверхні торкання. А по-друге, кут заходу плоского язичка у зустрічну планку постійний і складає 45 градусів, тоді як у роликового язичка кут заходу дорівнює 70 градусам. Через зниження тертя при використанні плоского язичка зусилля, потрібне для замикання, набагато менше, ніж у роликового.
2. Запірні цапфи.
Всі зустрічні планки ROTO NT мають однакові осі кріплення шурупів, що дозволяє встановити на стулку протизламні цапфи, а надалі встановити на раму протизламні зустрічні планки. При цьому всі варіанти запірних цапф комбінуються з будь-якими відповідними планками.
3. Ножиці
Ножиці мають два діапазони відкривання.
4. Додатковий середній замок
Якщо стулка вище 800 мм по фальцу, то потрібна установка додаткового притиску стулки між верхньою і нижньою петлею. У фурнітурі Roto для цих цілей використовується середній замок. Розмір середнього запору заздалегідь підбирається в залежності від висоти стулки.
5. Петлі
Петлі не виступають за верхні і нижні краї стулки, що покращує зовнішній вигляд вікна. У петель однаковий малюнок свердління й кріплення, а розміщуються вони врівень з наплавом стулки. Їх конструкція забезпечує гальмування стулки при її повороті.
6. Поворотно-відкидний механізм.
Поворотно-відкидний механізм відкривання для стулок працює в наступних діапазонах: ширина стулки по фальці: від 310 мм до 1600 мм, висота стулки по фальці: від 350 мм до 2400 мм; вагу стулки до 100 кг.
7. Покриття
Покриття RotoSil забезпечує захист від корозії, багаторазово перевищує вимоги RAL RG 607/3.Siegnenia
Німецька фурнітура SIEGENIA-AUBI

Фірма SIEGENIA-AUBI KG є одним з провідних виробників фурнітури в світі. Ця фірма славиться у всьому світі істинно німецькою якістю своєї продукції і витонченістю конструкторських рішень. SIEGENIA-AUBI випускає системи фурнітури для вікон і для систем вентиляції.

Особливості фурнітури SIEGENIA-AUBI:

- Універсальність багатьох частин фурнітури дозволяє встановлювати її як на дерев'яні, пластикові вікна, так і на алюмінієві.
- Конструктивні особливості фурнітури даної фірми, дозволяють виробникам вікон легко і швидко підібрати відповідну конфігурацію під вимоги кожного замовника.
- Мала кількість місць кріплення фурнітури у вікні і легкість з'єднання її окремих елементів не тільки скорочує час монтажу, але й заощаджує кріпильний матеріал.
- Використання в конфігурації фурнітури відповідної опори нижній петлі дає можливість встановлювати віконні стулки вагою до 130 кг, а також стулки, розміри яких перевищують максимально допустимі, що визначаються виробниками ПВХ-профілів для вікон.
- Відсутність необхідності в попередньому загині проміжної передачі, при установці на вікнах аркової конфігурації.
- Наявність фурнітури кутової форми для дерев'яних та пластикових вікон похилих і нестандартних конструкцій.
- Запатентований пристрій підйому стулки (мікроліфт) - одне з провідних технічних переваг. За допомогою цього пристрою конструктори усунули проблему провисання стулки.
- Замикаючим елементом в системі є запатентований обертовий ролик. Він полегшує хід фурнітури і збільшує її зносостійкість. Для забезпечення якісного притиску ролик має два регулювання: по висоті і з боків.
- Щілинне провітрювання 6 мм.
- Протизламні зустрічні планки.
- Прихований блокіратор помилкового відкриття.Winkhaus
Німецька фурнітура Winkhaus аutoPilot

Німецька фурнітура Winkhaus аutoPilot надійна, довговічна, багатофункціональна.
Виробники фурнітури Winkhaus AutoPilot піддають свою продукцію найжорстокішому тесту на довговічність і витривалість, шляхом багаторівневого контролю перевірки фурнітурного матеріалу на втому і ламкість.
А це забезпечує якість і надійність фурнітури.
Фурнітура фірми "WINKHAUS" існує не тільки для стандартних прямокутних (поворотних і похило-поворотних) стулок, але і для нестандартних конструкцій, таких як: поворотні і похило-поворотні арки і трапеції, штульпові арки і трапеції на шпінгалетах або тягах, фрамуги. За допомогою цієї фурнітури можливе виготовлення похило-розсувних конструкцій різного типу відкривання. Таким чином, фурнітура даної фірми, завдяки своїй універсальності і технічними можливостями, може використовуватися для вікон різних конфігурацій і розмірів.

Характеристика фурнітури Winkhaus AutoPilot:

- Ручна і автоматична установка кутових передач і середніх блокад;
- Периметральне з'єднання всіх компонентів фурнітури;
- Можливість вручну регулювати ексцентричні ролики;
- Наявність сталевих зустрічних планок і протизломних "грибків";
- Абсолютно нового зразка та надійності петлі, рами і стулки;
- Похило-поворотні петлі знаходяться в одній площині з верхнім і нижнім нахльостуванням стулки;
- Кутові передачі є протизломними;
- Фурнітура має зручні в користуванні подовжені деталі.VORNE
Турецька фурнітура "VORNE"

Вперше на українському ринку торгова марка VORNE була представлена в 2002 році, а в Росії і Турціі. Фурнітуру VORNE вже застосовують з 1999 року. Фірма VORNE володіє своїм власним конструкторським бюро, яке, крім того, що займається впровадженням новітніх розробок і технологій, і сучасних конструкторських рішень у сфері розробки фурнітури VORNE, постійно удосконалює існуючі та створює нові системи фурнітури.
Дверна і віконна фурнітура VORNE. Сучасна система фурнітури призначена для встановлення на металопластикові вікна з наклонно–поворотним, поворотним, штульповим і фрамужним відкриттям.

Особливості фурнітури VORNE:

1. Всі фурнітурні елементи універсальні. Вони можуть використовуватися як на стулках з правим, так на стулках з лівим відкриванням.
2. Роликоподібні фурнітурні зачепи забезпечують м'якість у роботі всього механізму.
3. У фурнітурі реалізована і функція мікровентиляції.
4. Висока швидкість і простота монтажу.
5. Наявність систем фіксації стулок у похилому положенні (або антипротяг).
6. Нижню петлю можна регулювати в 3-х площинах.
7. Мікроліфт є повністю універсальним, його можна регулювати у вертикальному положенні.
8. Регулювання притиску стулок по всьому периметру вікна (± 0,8 мм).
9. Посилені петлі, які витримують вагу стулки аж до 130 кг.
10. Наявність комплектації штульпових вікон центральним приводом.
11. Можливість установки даної фурнітури навіть на дерев'яні вироби.
12. Наявність протизломної комплектації.VHS
Турецька фурнітура VHS

Турецька фурнітура VHS економічна, легка і проста в застосуванні, має сучасний дизайн. Ідеальне рішення в економ-сегменті.
Фірма VHS заснована в 1997 р. З 2000 р. Вона займається виробництвом віконної і дверної фурнітури. Продукцію фірми в даний момент експортують понад 30 країн світу.
Поворотно-відкидна фурнітура VHS піддається жорстокому випробуванню на якість і глибину гальванічного покриття для всіх елементів фурнітури. За рахунок нової якості покриття фурнітури, підвищеної зносостійкості її тертьових елементів досягається плавність ходу ручок. Зусилля притиску регулюється, що дозволяє гарантувати повну герметизацію вікон.

Характеристика фурнітури VHS:

- Модульна система, що володіє мінімальною кількістю складових частин;
- Периметральне з'єднання елементів фурнітури.
- Замикаючі цапфи фурнітури закріплені в середнє положення, для того щоб полегшити монтаж.
- Наявність однотипних обмежувачів для право і лівостороннього відкривання.
- Наявність регульованих роликів за рахунок ексцентрика.
- Наявність протизломних грибків.
- Наявність протизломних кутових передач.
- Система має 7 типів регулювання.
- Посилене покриття, що перешкоджає корозії, враховує також і вплив зовнішнього середовища.