(0352)52 42 39(067)675 59 84МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
Двері дерев’яні
Двері шпоновані «Ваш Стиль»
Двері шпоновані «Термінус»
Двері шпоновані «Фадо»
Двері ламіновані «Новий стиль»
САЛОН-ВИСТАВКА
Вікна Salamander
Вікна WDS
Вікна Steko
Вікна KBE
Розсувні металопластикові системи
Вікна деревяні
Двері вхідні
Підвіконня
Відливи
Гаражні ворота Алютех
Гаражні ворота Кружик
Захисні ролети
Тканинні ролети
Жалюзі
НОВИНКА
Склянні конструкції
Пропозиції по дверях
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
Виробництво вікон
Кліматичні зони
Виробництво склопакетів
Як зберегти тепло у домі
АКЦІЇ
Картка знижок
РОЗПРОДАЖ
Вікна
Двері
Сервісний центр

Гаражні ворота

Ворота для гаражів та промислові ворота чеської фірми Kruzik гарантує високу якість виробів яка підтверджена сертифікатом TUV для всіх виробів і сертифікатом ISO 9001:2000. Техніку безпеки гарантує високий європейський норматив EN 13241-1. Ворота для гаражів та промислові ворота виготовляються завжди точно за індивідуальними розмірами таким чином, щоб кожен будівельний проріз був ретельно заповнений.

Різновиди гаражних воріт Kruzik:

ГОФР (BASE)
Кольорова гаммаДизайн ГОФР підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки ясним лініях і точним проміжкам між лініями. Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота Дизайн ГОФР стандартно поставляються білого кольору, за бажанням можна вибрати будь-який колір за зразками RAL або імітацію дерева золотий дуб, темний дуб і махагон. Обробка поверхні у всіх типів підкреслює структуру дерева. У імітації кольору золотий дуб можливий варіант із гладкою поверхнею.

ФІЛЬОНКА (SAFE)
Кольорова гаммаВорота з дизайном ФІЛЬОНКА популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньму вигляду, що прекрасно доповнює архітектуру Вашого будинку. Всі типи наших виробів, ми пропонуємо з прекрасною захистом від проникнення зловмисників. Ворота дизайну ФІЛЬОНКА найкраще підходять для використання при декоративному засклені. Вони створюються з використанням структури дерева woodgrain, стандартного білого кольору. Звичайно ж, можна вибрати колір за зразками RAL або імітацію дерева у декорації золотий дуб, темний дуб і махагон.

ШИРОКИЙ ГОФР (LINE)
Кольорова гаммаВорота з широкою лінією стають останнім часом досить популярними в сучасному дизайні гаражів. Якость цього типу воріт залишаються прекрасними, як і у всіх інших моделей воріт для гаражів. Центральна лінія утворює оптичні, ясні і симетричні лінії. Звичайно, можна використовувати широку гаму кольорів за зразками RAL. Обробка поверхні підкреслюється дизайном структури дерева woodgrain, тільки при використанні імітації золотий дуб, зелений дуб і махагон поверхня залишається гладкою.

ГЛАДКИЙ ДИЗАЙН (FLAT)
Кольорова гаммаЦе ворота класу «люкс» зі оригінальним, сучасним і елегантним зовнішнім виглядом набуває останнім часом все більше прихильників. Ворота виготовлені з панелей без поглиблень, вони чудово підходять до сучасної архітектури. Завдяки широкому вибору кольорів з палітри RAL або імітації типу золотий дуб ви можете без проблем пристосувати ворота під кольорову гаму вашого будинку. Цей варіант поставляється тільки у вигляді гладкого дизайну, тобто без структури дерева woodgrain.
Секційні гаражні ворота "ALUTECH"Ворота виготовляються повністю із імпортних комплектуючих, причому використовується продукція найбільших еврпопейскіх виробників - сендвіч-панелі Gunther-Tore (Німеччина), механіка FlexiForce (Голландія), елетропріводи й автоматика Marantec (Німеччина), Nice (Італія), Came (Італія).Замовити та придбати гаражні ворота
можна у салоні-виставці "Альпійське вікно"